Schwarz Hakkında

 

 

 

 

SCHWARZ END. ÜRÜNLER TİC. LTD ŞTİşirketi sektörde 16 yılüzeri tecrübesi olan KÜRŞAT AYANCIKtarfından 2017 de kurulmuştur.

 

SCHWRAZ olarak Otomotiv , endüstiri , metal ve savunma sanayi Sektöründe  Dünya devleri ile partnerlik yapma yolunda da emin adımlarla büyümeye devam ediyoruz. Schwarz otomotivde, Türkiye genelinde Yetkili ve Özel Servislere yönelik sunduğu geniş ürün yelpazesinin yanı sıra İNŞAAT , METAL , ENDÜSTİRİ VE SAVUNMA SANAYİsektöründe de yapı kimyasalları, kesici, aşındırıcı , bağlantı elemanları, iş güvenliği , el aletleri havalı aletler, akülü aletler , elektirikli aletler ve çeşitleri ile 60000 +ürün ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla fark yaratmayı sürdürüyor. 2020 yılına kadar Türkiye genelinde sektöründeki en iyi firma olmayı ve dünya markaları arasına girmeyi hedefleliyoruz. 22nin üzerinde marka distiribitörlüğü ve bayiliği ile siz değerli müşterilrmize hizmet veriyouz. 2020 ye kadar hedefiz 30 üzeri bayiliğimiz ile siz değerli müşterilermize hizmet vermektir.

 

Schwarz , müşterilerin ihtiyaçlarını, 60000+ çeşitten oluşan geniş ürün yelpazemiz içerisinden karşılayarak, üst düzeyde müşteri memnuniyetini temin ediyoruz. Kaliteli ve yüksek standartlı ürünleri, avantajlı fiyatlarla müşterilerimize sunmaya, ayrıca zamanın değerinin bilinci içerisinde hızlı ve eksiksiz bir şekilde hareket etmeye özen gösteriyoruz. Amacımız en iyi fiyatlar ve yüksek standarttaki ürünlerimiz ile güveni, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak müşterilerimize sunmak... Bu noktada, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymayı, istek ve taleplerini gözeterek en mükemmel hizmeti sunmayı, değerlere olan sorumluluğumuzu yerine getirmeyi öncelikli hedeflerimiz olarak belirledik.

www.schwarzotomotiv.com.tr